Meeste arvestuses oli Norra ülekaal eriti võimas. Seal vormistati koguni nelikvõit ning võidukale Northugile järgnesid järjepanu Ola Vigen Hattestad (+0,41), Erik Brandsdal (+0,47) ja Finn Haagen Krogh (+1,98). Finaali kaks viimast kohta jagasid ära rootslane Teodor Peterson (+2,13) ja venelane Aleksander Panžinski (+11,51).

Kokku pääses esikümnesse kuus norrakat ning korraliku 8. koha sõitis välja ka Petter Northugi 20-aastane vend Even Northug. Sealjuures olid need noorimale Northugile esimesteks MK-sarja punktideks.

Nagu öeldud, võitis naistesprindi Maiken Caspersen Falla, temale järgnes kaasmaalanna Ingvild Flugstad Östberg (+0,81). Poodiumi viimase koha hõivas venelanna Natalia Matvejeva (+3,27). Soome esindaja Krista Parmakoski sõitis välja 4. tulemuse (+4,28), viiendana lõpetas Heidi Weng (+8,69) ning finaali viimase tulemuse sai kirja Stina Nilsson.

Parima eestlasena sai täna Peeter Kümmel 32. koha, kaotust kvalifikatsiooni parimale Aleksander Panžinskile kogunes 6,16 sekundit. Edasipääsust jäi Kümmelit lahutama 12 sajandikku.

Raido Ränkel sai kirja 49. aja (+8,38), Marko Kilp oli 58. (+9,99).

Eesti sprinterite selle hooaja parimaks tulemuseks on Kilbi saavutatud 31. koht Toblachis 19. detsembril.