12.02.2010, 08:59
Vancouveri taliolümpia ajakava
Alljärgnevalt on toodud 12.-28. veebruarini Vancouveris toimuvate taliolümpiamängude ajakava koos ETV teleülekannetega.
Reede, 12. veebruar | |||
---|---|---|---|
20:00 | Suusahüpped | Normaalmägi, eelvõistlus | |
Laupäev, 13. veebruar | |||
04:00 | Avatseremoonia | | |
19:45 | Suusahüpped | Normaalmägi | |
21:45 | Mäesuusatamine | M kiirlaskumine EDASI LÜKATUD esmaspäevale 20:30 | |
22:00 | Jäähoki | N A-grupp Rootsi-Šveits | |
22:00 | Kiiruisutamine | M 5000m | |
23:00 | Laskesuusatamine | N 7,5km | |
02:30 | Vigursuusatamine | N mogul, kvalifikatsioon | |
03:00 | Jäähoki | N A-grupp Kanada-Slovakkia | |
03:00 | Kelgutamine | M ühekelk, 1. sõit | |
03:00 | Lühirajauisutamine | M 1500m, eelsõit | |
03:42 | Lühirajauisutamine | N 500m, eelsõit | |
04:18 | Lühirajauisutamine | M 1500m, poolfinaalid | |
04:50 | Lühirajauisutamine | N 3000m, teatesõidu poolfinaalid | |
05:00 | Kelgutamine | M ühekelk, 2. sõit | |
05:18 | Lühirajauisutamine | M 1500m | |
05:30 | Vigursuusatamine | N mogul | |
Pühapäev, 14. veebruar | |||
20:00 | Mäesuusatamine | N Alpi kahevõistlus, kiirlaskumine EDASI LÜKATUD neljapäevale 19:00 | |
20:00 | Kahevõistlus | Individuaalvõistlus, suusahüpped | |
21:15 | Laskesuusatamine | M 10km | |
22:00 | Jäähoki | N B-grupp USA-Hiina | |
23:00 | Mäesuusatamine | N Alpi kahevõistlus, slaalom EDASI LÜKATUD neljapäevale 22:30 | |
23:00 | Kelgutamine | M ühekelk, 3. sõit | |
23:00 | Kiiruisutamine | N 3000m | |
23:45 | Kahevõistlus | Suusatamine, 10 km | |
00:30 | Vigursuusatamine | M mogul, kvalifikatsioon | |
01:00 | Kelgutamine | M ühekelk, 4. sõit | |
02:30 | Iluuisutamine | Paarissõit, lühikava | |
02:30 | Jäähoki | N B-grupp, Soome-Venemaa | |
03:30 | Vigursuusatamine | M mogul, finaal | |
Esmaspäev, 15. veebruar | |||
20:00 | Murdmaasuusatamine | N 10km (v) | |
20:30 | Mäesuusatamine | M kiirlaskumine | |
22:30 | Murdmaasuusatamine | M 15km (v) | |
00:00 | Lumelauasõit | M lumelauakross, 1/8-finaalid | |
00:26 | Lumelauasõit | M lumelauakross, 1/4-finaalid | |
00:30 | Jäähoki | N A-grupp Šveits-Kanada | |
00:42 | Lumelauasõit | M lumelauakross, poolfinaalid | |
00:53 | Lumelauasõit | M lumelauakross, | |
01:30 | Kiiruisutamine | M 500m, 1. sõit (02:15-03) | |
03:00 | Iluuisutamine | Paarissõit, vabakava | |
03:00 | Kelgutamine | N ühekelk, 1. sõit | |
03:28 | Kiiruisutamine | M 500m (04:15-04:45) | |
04:30 | Kelgutamine | N ühekelk, 2. sõit | |
05:00 | Jäähoki | N A-grupp Rootsi-Slovakkia | |
Teisipäev, 16. veebruar | |||
19:00 | Curling | M Suurbritannia-Rootsi | |
19:00 | Curling | M Norra-Kanada | |
19:00 | Curling | M USA-Saksamaa | |
19:00 | Curling | M Šveits-Taani | |
20:00 | Mäesuusatamine | M Alpi kahevõistlus, kiirlaskumine EDASI LÜKATUD | |
20:00 | Lumelauasõit | N lumelauakross, kvalifikatsioon | |
20:30 | Laskesuusatamine | N, 10km jälitussõit | |
22:00 | Jäähoki | M, A-grupp USA-Šveits | |
22:15 | Lumelauasõit | N lumelauakross, 1/4-finaalid | |
22:29 | Lumelauasõit | N lumelauakross, poolfinaalid | |
22:40 | Lumelauasõit | N lumelauakross, finaal | |
22:45 | Laskesuusatamine | M 12,5km jälitussõit | |
23:00 | Kelgutamine | N ühekelk, 3. sõit | |
23:00 | Kiiruisutamine | N 500m, 1. sõit (23:40-00:15) | |
23:30 | Mäesuusatamine | M Alpi kahevõistlus, slaalom EDASI LÜKATUD | |
00:00 | Curling | N USA-Jaapan | |
00:00 | Curling | N Taani-Rootsi | |
00:00 | Curling | N Saksamaa-Venemaa | |
00:00 | Curling | N Kanada – Šveits | |
00:30 | Jäähoki | N B-grupp Venemaa-USA | |
00:30 | Kelgutamine | N ühekelk, 4. sõit | |
00:52 | Kiiruisutamine | N 500m (01:35-02:15) | |
02:15 | Iluuisutamine | Meeste üksiksõit, lühikava | |
02:30 | Jäähoki | M A-grupp Kanada-Norra | |
05:00 | Curling | M Kanada-Saksamaa | |
05:00 | Curling | M Hiina-Prantsusmaa | |
05:00 | Curling | M USA-Norra | |
05:00 | Jäähoki | N B-grupp Soome-Hiina | |
07:00 | Jäähoki | M B-grupp Venemaa-Läti | |
Kolmapäev, 17. veebruar | |||
19:00 | Curling | N Hiina-Suurbritannia | |
19:00 | Curling | N Saksamaa-USA | |
19:00 | Curling | N Šveits-Rootsi | |
19:00 | Curling | N Jaapan-Kanada | |
20:15 | Murdmaasuusatamine | N sprint (kl), kvalifikatsioon | |
20:40 | Murdmaasuusatamine | M sprint (kl), kvalifikatsioon | |
21:00 | Mäesuusatamine | N kiirlaskumine | |
22:00 | Jäähoki | M Soome-Valgevene | |
22:30 | Murdmaasuusatamine | N sprint (kl), veerandfinaalid | |
22:55 | Murdmaasuusatamine | M sprint (kl), veerandfinaalid | |
23:00 | Lumelauasõit | M rennisõit, kvalifikatsioon | |
23:20 | Murdmaasuusatamine | N sprint (kl), poolfinaalid | |
23:30 | Murdmaasuusatamine | M sprint (kl), poolfinaalid | |
23:45 | Murdmaasuusatamine | N sprint (kl), finaal | |
23:55 | Murdmaasuusatamine | M sprint (kl), finaal | |
00:00 | Curling | M Suurbritannia-Prantsusmaa | |
00:00 | Curling | M USA-Šveits | |
00:00 | Curling | M Taani-Hiina | |
00:00 | Curling | M Saksamaa-Rootsi | |
00:30 | Jäähoki | N A-grupp Kanada-Rootsi | |
02:00 | Kiiruisutamine | M 1000m (03:10-03:25) | |
02:30 | Jäähoki | M C-grupp Rootsi-Saksamaa | |
03:00 | Kelgutamine | Kahebobi, 1. sõit | |
03:00 | Lühirajauisutamine | N 500m, veerandfinaalid | |
03:15 | Lumelauasõit | M rennisõit, poolfinaalid | |
03:25 | Lühirajauisutamine | M 1000m | |
04:00 | Kelgutamine | Kahebobi, 2. sõit | |
04:10 | Lühirajauisutamine | N 500m, poolfinaalid | |
04:32 | Lühirajauisutamine | M 5000m teade, poolfinaalid | |
05:00 | Curling | N Venemaa-Taani | |
05:00 | Curling | N Suurbritannia-Rootsi | |
05:00 | Curling | N Hiina-Šveits | |
05:00 | Jäähoki | N A-grupp Slovakkia-Šveits | |
05:07 | Lühirajauisutamine | N 500m, finaal | |
05:15 | Lumelauasõit | M rennisõit, finaal | |
07:00 | Jäähoki | M B-grupp Tšehhi-Slovakkia | |
Neljapäev, 18. veebruar: | |||
19:00 | Curling | M Taani-USA | |
19:00 | Curling | M Saksamaa-Norra | |
19:00 | Curling | M Kanada-Rootsi | |
19:30 | Mäesuusatamine | N Alpi kahevõistlus, kiirlaskumine | |
20:20 | Laskesuusatamine | N 15km | |
22:00 | Jäähoki | M A-grupp USA-Norra | |
22:30 | Mäesuusatamine | N Alpi kahevõistlus, slaalom | |
23:00 | Kiiruistamine | N 1000m | |
23:20 | Laskesuusatamine | M 20km | |
00:00 | Curling | N Kanada-Saksamaa | |
00:00 | Curling | N Hiina-Jaapan | |
00:00 | Curling | N Venemaa-Suurbritannia | |
00:00 | Curling | N Taani-USA | |
00:30 | Jäähoki | N B-grupp USA-Soome | |
02:00 | Lumelauasõit | N rennisõit, poolfinaalid | |
02:00 | Skeleton | N 1. sõit | |
02:30 | Jäähoki | M A-grupp Šveits-Kanada | |
03:00 | Iluuisutamine | M üksiksõit, vabakava | |
03:00 | Skeleton | N 2. sõit | |
04:00 | Lumelauasõit | N rennisõit, finaal | |
04:30 | Skeleton | M 1. sõit | |
05:00 | Curling | M Rootsi-Hiina | |
05:00 | Curling | M Suurbritannia-Taani | |
05:00 | Curling | M Norra-Šveits | |
05:00 | Curling | M Prantsusmaa-Kanada | |
05:00 | Jäähoki | N B-grupp Hiina-Venemaa | |
06:00 | Skeleton | M 2. sõit | |
07:00 | Jäähoki | M B-grupp Slovakkia-Venemaa | |
Reede, 19. veebruar: | |||
19:00 | Curling | N Saksamaa-Suurbritannia | |
19:00 | Curling | N Venemaa-USA | |
19:00 | Curling | N Hiina-Taani | |
20:00 | Suusahüpped | Suur mägi, kvalifikatsioon | |
21:30 | Mäesuusatamine | M Supersuurslaalom | |
22:00 | Jäähoki | M C-grupp Valgevene-Rootsi | |
23:00 | Murdmaasuusatamine | N 15km suusavahetusega | |
00:00 | Curling | M Saksamaa-Šveits | |
00:00 | Curling | M Taani-Kanada | |
00:00 | Curling | M Prantsusmaa-USA | |
00:00 | Curling | M Norra-Hiina | |
01:45 | Skeleton | N 3. sõit | |
02:30 | Jäähoki | M B-grupp Tšehhi - Läti | |
02:45 | Iluuisutamine | Jäätants, kohustuslik tants | |
02:55 | Skeleton | N 4. sõit | |
04:20 | Skeleton | M 3. sõit | |
05:00 | Curling | N Taani - Kanada | |
05:00 | Curling | N Rootsi - Hiina | |
05:00 | Curling | N Suurbritannia - Jaapan | |
05:00 | Curling | N Šveits - Venemaa | |
05:50 | Skeleton | M 4. sõit | |
07:00 | Jäähoki | M C-grupp Soome - Saksamaa | |
Laupäev, 20. veebruar | |||
19:00 | Curling | M Norra - Taani | |
19:00 | Curling | M Prantsusmaa - Saksamaa | |
19:00 | Curling | M Hiina - Suurbritannia | |
19:00 | Curling | M Rootsi - USA | |
20:00 | Mäesuusatamine | N Supersuurslaalom | |
20:00 | Vigursuusatamine | N hüpped, kvalifikatsioon | |
21:30 | Suusahüpped | Suur mägi, 1. voor | |
22:00 | Jäähoki | M A-grupp Norra - Šveits | |
22:30 | Suusahüpped | Suur mägi, 2. voor | |
23:30 | Murdmaasuusatamine | M 30km suusavahetusega | |
00:00 | Curling | N Rootsi - Venemaa | |
00:00 | Curling | N USA - Suurbritannia | |
00:00 | Curling | N Taani - Šveits | |
00:00 | Curling | N Saksamaa - Hiina | |
00:30 | Jäähoki | N vahegrupimäng | |
02:15 | Kiiruisutamine | M 1500m (03:10-03:25) | |
02:30 | Jäähoki | M B-grupp Läti - Slovakkia | |
03:00 | Bobikelgutamine | M kahebobi, 1. sõit | |
03:45 | Lühirajauisutamine | N 1500m | |
04:29 | Lühirajauisutamine | M 1000m, veerandfinaalid | |
04:30 | Bobikelgutamine | M kahebobi, 2. sõit | |
04:58 | Lühirajauisutamine | N 1500m, poolfinaalid | |
05:00 | Curling | M Šveits - Hiina | |
05:00 | Curling | M Rootsi - Prantsusmaa | |
05:00 | Curling | M Kanada - Suurbritannia | |
05:00 | Jäähoki | N vahegrupimäng | |
05:28 | Lühirajauisutamine | M 1000m, poolfinaalid | |
05:51 | Lühirajauisutamine | N 1500m, finaal | |
06:05 | Lühirajauisutamine | M 1000m, finaal | |
07:00 | Jäähoki | M C-grupp Saksamaa - Valgevene | |
Pühapäev, 21. veebruar | |||
19:00 | Curling | N Suurbritannia - Šveits | |
19:00 | Curling | N Saksamaa - Taani | |
19:00 | Curling | N Kanada - USA | |
19:00 | Curling | N Venemaa – Jaapan | |
19:15 | Vigursuusatamine | M krossisõit, kvalifikatsioon | |
19:30 | Mäesuusatamine | M Alpi kahevõistlus, kiirlaskumine | |
21:00 | Laskesuusatamine | M 15km ühisstardist | |
22:00 | Jäähoki | M B-grupp Venemaa - Tšehhi | |
22:15 | Vigursuusatamine | M krossisõit, 1/8 ja 1/4-finaalid | |
22:15 | Mäesuusatamine | M Alpi kahevõistlus, slaalom (23:45-00:30) | |
23:00 | Laskesuusatamine | N 12,5 km ühisstardist | |
23:07 | Vigursuusatamine | M krossisõit, poolfinaalid | |
23:18 | Vigursuusatamine | M krossisõit, finaal | |
23:30 | Bobikelgutamine | M kahebobi, 3. sõit | |
00:00 | Curling | M Šveits-Kanada | |
00:00 | Curling | M USA-Suurbritannia | |
00:00 | Curling | M Norra-Rootsi | |
00:00 | Curling | M Šveits-Kanada | |
00:00 | Curling | M Taani-Saksamaa | |
03:20 | Bobikelgutamine | M kahebobi, 4. sõit | |
01:00 | Kiiruisutamine | N 1500m | |
02:15 | Iluuisutamine | Jäätants, originaalkava | |
02:40 | Jäähoki | M A-grupp Kanada - USA | |
05:00 | Curling | N Hiina - Kanada | |
05:00 | Curling | N Jaapan - Saksamaa | |
05:00 | Curling | N USA - Rootsi | |
07:00 | Jäähoki | M C-grupp Rootsi-Soome | |
Esmaspäev, 22. veebruar | |||
19:00 | Curling | M Prantsusmaa - Norra | |
19:00 | Curling | M Kanada - USA | |
19:00 | Curling | M Saksamaa - Hiina | |
19:00 | Curling | M Šveits - Rootsi | |
20:00 | Suusahüpped | Meeskonnavõistlus, 1. ring | |
20:45 | Murdmaasuusatamine | N sprinditeade (v), poolfinaalid | |
20:45 | Suusahüpped | Meeskonnavõistlus, 2. ring (00:25-02:05) | |
21:35 | Murdmaasuusatamine | M sprinditeade (v), poolfinaalid | |
22:00 | Jäähoki | N poolfinaal | |
23:00 | Murdmaasuusatamine | N sprinditeade, finaal | |
23:25 | Murdmaasuusatamine | M sprinditeade, finaal | |
00:00 | Curling | N Venemaa - Hiina | |
00:00 | Curling | N Jaapan - Šveits | |
00:00 | Curling | N Rootsi - Kanada | |
00:00 | Curling | N Suurbritannia - Taani | |
00:00 | Jäähoki | N Jäähoki, 7.-8. koha mäng | |
02:45 | Iluuisutamine | Jäätants, vabakava | |
03:00 | Jäähoki | N poolfinaal | |
04:00 | Vigursuusatamine | M hüpped, kvalifikatsioon | |
05:00 | Curling | M Saksamaa - Suurbritannia | |
05:00 | Curling | M Prantsusmaa - Taani | |
05:00 | Curling | M Hiina - USA | |
05:00 | Jäähoki | N 5.-6. koha mäng | |
Teisipäev, 23. veebruar | |||
19:00 | Curling | N Jaapan - Rootsi | |
19:00 | Curling | N Šveits - Saksamaa | |
19:00 | Curling | N USA - Hiina | |
19:30 | Mäesuusatamine | M Suurslaalom, 1. sõit | |
20:00 | Kahevõistlus | Meeskonnavõistlus, hüpped | |
20:30 | Vigursuusatamine | N krossisõit, kvalifikatsioon | |
21:00 | Kiiruisutamine | M 10000m | |
21:30 | Laskesuusatamine | N teade 4x6km | |
22:00 | Jäähoki | M play-offi kvalifikatsioon | |
23:00 | Vigursuusatamine | N krossisõit, 1/8-finaalid | |
23:00 | Kahevõistlus | Meeskonnavõistlus, 4x5km | |
23:00 | Mäesuusatamine | M Suurslaalom, 2. sõit | |
23:33 | Vigursuusatamine | N krossisõit, veerand- ja poolfinaalid | |
00:00 | Curling | M Hiina - Kanada | |
00:00 | Curling | M Rootsi - Taani | |
00:00 | Curling | M Suurbritannia - Norra | |
00:00 | Curling | M Šveits – Prantsusmaa | |
00:03 | Vigursuusatamine | N krossisõit, finaal | |
02:30 | Iluuisutamine | Naiste üksiksõit, lühikava | |
02:30 | Jäähoki | M play-offi kvalifikatsioon | |
03:00 | Bobikelgutamine | Naiste 1. sõit | |
04:00 | Bobikelgutamine | Naiste 2. sõit | |
05:00 | Curling | N Šveits - USA | |
05:00 | Curling | N Kanada - Venemaa | |
05:00 | Curling | N Jaapan – Taani | |
05:00 | Curling | N Rootsi-Saksamaa | |
05:00 | Jäähoki | M play-offi kvalifikatsioon | |
07:00 | Jäähoki | M play-offi kvalifikatsioon | |
Kolmapäev, 24. veebruar | |||
20:00 | Mäesuusatamine | N Suurslaalom, 1. sõit | |
21:15 | Murdmaasuusatamine | M teade 4x10km | |
22:00 | Jäähoki | M veerandfinaal | |
23:00 | Kiiruisutamine | N 5000m | |
23:15 | Mäesuusatamine | N Suurslaalom, 2. sõit (00:30-01:30) EDASI LÜKATUD | |
02:30 | Jäähoki | M veerandfinaal | |
03:00 | Bobikelgutamine | Naiste 3. sõit | |
03:00 | Lühirajauisutamine | N 1000m, M 500m | |
04:00 | Bobikelgutamine | Naiste 4. sõit | |
04:26 | Lühirajauisutamine | N 3000m teade, finaal | |
05:00 | Jäähoki | M veerandfinaal | |
05:30 | Vigursuusatamine | N hüpped, finaal | |
07:00 | Jäähoki | M veerandfinaal | |
Neljapäev, 25. veebruar | |||
19:00 | Curling | N poolfinaalid | |
19:30 | Mäesuusatamine | N Suurslaalom, 2. sõit | |
20:00 | Kahevõistlus | Suure mäe hüpped | |
21:00 | Murdmaasuusatamine | N teade, 4x5km | |
21:00 | Jäähoki | N pronksimäng | |
23:00 | Kahevõistlus | 10km suusatamine | |
00:00 | Curling | M poolfinaalid | |
01:30 | Jäähoki | N kullamäng | |
03:00 | Iluuisutamine | N üksiksõit, vabakava | |
04:00 | Vigursuusatamine | M vigurhüpped, finaal | |
Reede, 26. veebruar | |||
19:00 | Curling | N pronksimäng | |
20:00 | Mäesuusatamine | N slaalom, 1. sõit | |
20:00 | Lumelauasõit | N slaalom, kvalifikatsioon | |
21:30 | Laskesuusatamine | M teade 4x7,5km | |
22:00 | Jäähoki | M poolfinaal | |
22:15 | Lumelauasõit | N slaalom, 1/8-finaalid | |
22:30 | Kiiruisutamine | M võistk. jälitussõit, veerandfinaalid | |
22:51 | Lumelauasõit | N slaalom, veerandfinaalid | |
23:00 | Bobikelgutamine | M neljabobi, 1. sõit | |
23:09 | Lumelauasõit | N slaalom, poolfinaalid | |
23:20 | Kiiruisutamine | N võistk. jälitussõit, veerandfinaalid | |
23:30 | Mäesuusatamine | N slaalom, 2. sõit | |
23:31 | Lumelauasõit | N slaalom, finaal | |
00:07 | Kiiruisutamine | M võistk. jälitussõit, poolfinaalid | |
00:30 | Bobikelgutamine | M neljabobi, 2. sõit | |
01:00 | Curling | N kullamäng | |
04:00 | Lühirajauisutamine | M 500m veerandfinaalid | |
04:14 | Lühirajauisutamine | N 1000m veerandfinaalid | |
04:30 | Jäähoki | M poolfinaal | |
04:43 | Lühirajauisutamine | M 500m poolfinaalid | |
04:52 | Lühirajauisutamine | N 1000m poolfinaalid | |
05:14 | Lühirajauisutamine | M 500m finaal | |
05:24 | Lühirajauisutamine | N 1000m finaal | |
05:51 | Lühirajauisutamine | M 5000m teade, finaal | |
Laupäev, 27. veebruar | |||
19:00 | Curling | M pronksimäng | |
20:00 | Mäesuusatamine | M slaalom, 1. sõit | |
20:00 | Lumelauasõit | M slaalom, kvalifikatsioon | |
21:45 | Murdmaasuusatamine | N 30km (kl) ühisstart | |
22:15 | Lumelauasõit | M slaalom, 1/8-finaalid | |
22:30 | Kiiruisutamine | N võistk. jälitussõit, poolfinaalid | |
22:51 | Lumelauasõit | M slaalom, veerandfinaalid | |
22:51 | Kiiruisutamine | M võistk. jälitussõit, finaal | |
23:00 | Bobikelgutamine | M neljabobi, 3. sõit | |
23:09 | Lumelauasõit | M slaalom, poolfinaalid | |
23:13 | Kiiruisutamine | N võistk. jälitussõit, finaal | |
23:31 | Lumelauasõit | M slaalom, finaal | |
23:45 | Mäesuusatamine | M slaalom, 2. sõit | |
00:15 | Bobikelgutamine | M neljabobi, 4. sõit | |
01:00 | Curling | M kullamäng | |
02:30 | Iluuisutamine | Gala | |
05:00 | Jäähoki | M pronksimäng | |
Pühapäev, 28. veebruar | |||
19:30 | Murdmaasuusatamine | M 50km (kl) ühisstart | |
22:15 | Jäähoki | M kullamäng | |
03:30 | Lõputseremoonia |