Eveli Saue: pigem on Eesti koondisel MM-il mind vaja

 (28)
Eveli Saue, laskesuusatamine
Foto: Rauno Volmar, Eesti Päevaleht

Eile Otepääl toimunud murdmasuusatamise Eesti meistrivõistlustel viienda koha ja laskesuusatamises hõbemedali saanud Eveli Saue ütles intervjuus Vikerraadiole, et pole veel selge, kas ta 1. märtsil algavale laskesuusa MM-ile läheb, kuna sellest pole alaliiduga otseselt juttu olnud.

"Alaliiduga on suhteliselt vähe suhtlemist olnud. Peasekretär Kristjan Oja olen paar korda Otepääl näinud, ta on öelnud, et tore, et oled valmis võistlema. Olen olnud nendega kirjavahetuses MK-etapi asjus. See toimus umbes niimoodi - öeldi, et oled nimekirjas, ma ütlesin: "Hea küll, ma siis tulen." Muidugi ma läheksin MM-ile, kui minu järgi vajadus on, aga ilmselgelt ei ole see mu elu eesmärk. Mul polegi sel hooajal sportlikke eesmärke. Arvan, et pigem on Eesti koondisel mind vaja seal, sellisel juhul olen valmis minema," ütles tippspordist vaheaasta võtnud Saue, kes treenib praegu keskmiselt kümme tundi nädalas.

"Praegu ma käin lihtsalt suusatamas ja võistlemas. Tegelikult mulle võistlemine väga meeldib, aga ilmselgelt pole ma nendeks treeninud ja see kajastub ka tulemustes. Võistlemine on minu jaoks olnud alati pidupäev ning treening selline asi, mis on vaja ära teha selleks, et võistlustel lihtsam oleks."

MK-etapp Norras Oslos, kuhu Saue läheb, toimub 2.-5. veebruarini. MM toimub Saksamaal Ruhpoldingis 1.-11. märtsini.

Kuula Saue täispikka intervjuud Vikerraadiole

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare