Šveits asus Tšehhi vastu juhtima juba avakolmandiku teisel minutil Vincent Praplani väravast. Teise perioodi keskel kasvatas Reto Suri šveitslaste edunumbrid 2:0-le ning Roman Červenka viskas seejärel tšehhide avavärava. Mängu lõppseisu vormistas 52. minutil Damien Brunner.

Enne Kanada - Soome hilisõhtust mängu on kanadalastel liidrina 16 punkti, Šveitsil 15, Tšehhil 13 ja Soomel 11 silma.

Ameeriklaste 5:3 võidumängus Venemaa vastu viskas otsustava värava Anders Lee 53. minutil arvulisest ülekaalust, tehes seisuks 4:3. Viimase litri saatis lõpuminutil venelaste poolt juba tühjaks jäetud väravasse Brock Nelson. Kahel esimesel kolmandikajal olid venelased seejuures kolmel korral üheväravalise eduseisu saavutanud.

USA võitis A-alagrupi 18 punktiga, järgnesid Venemaa 17 ja Rootsi 16 silmaga. Neljanda edasipääseja selgitab hilisõhtune mäng Läti ja Saksamaa vahel. Hetkel on mõlemal meeskonnal tabelis üheksa punkti.

Kui soomlased ei suuda õhtul Kanadat alistada, on veerandfinaalpaarid seega järgnevad: Kanada - Läti või Saksamaa, Šveits - Rootsi, Tšehhi - Venemaa ja Soome - USA.