Slovakkia läks kahest arvulises ülekaalus visatud väravast 1:0 ja 2:1 juhtima. Esimese värava sepistas kohtumise 8. minutil Michal Kristof, teise järgmise perioodi 6. minutil Edmonton Oilersi kaitsja Andrej Sekera.

Slovakkia oli võidus kinni ajani, mil normaalaega jäi veel mängida 10 sekundit. Just nii valusal hetkel viskas Martin Necas tšehhidele 2:2 viigivärava, mis viis mängu lisaajale. Võiduvärava sepistas lisaaja 3. minutil (02:09) St. Louis Bluesi ründaja Dmitrij Jaskin.

Kokku tegi Tšehhi 42 pealeviset Slovakkia 17 vastu. Probleemiks osutus aga ülekaalu realiseerimine, mis tšehhidel kolmel korral ei õnnestunud, slovakkidele tõi aga värava kahel juhul kolmest.

Kodumeeskond Taani kaotas B-alagrupis USA-le kindlalt 0:4 (0:1, 0:2, 0:1). Avamängus sai Taani eile lisaajavõidu Saksamaa üle.