Rooba oli üks kahest sööduandjast esimesele väravale, mille sepistas kohtumise 6. minutil Tšehhi ründaja David Tomasek. Eestlane sai ise käe valgeks teise perioodi 8. minutil, visates JYP-i eduseisuks 3:0.

Teise kolmandiku teises pooles viskas kodumeeskond kaks väravat tagasi ning viimase perioodi 2. minutil tulid tabloole ka viiginumbrid, kuid Jarkko Immoneni tabamusele neli ja pool minutit hiljem Ässät enam vastust ei leidnud.

Rooba on sel hooajal SM-liigas visanud juba 16 väravat, olles sellega JYP-i suurim väravakütt ning hoides värava arvestuses kõikide mängijate peale 18. kohta. Väravasööte on Roobal kirjas 8.

Eile kaks väravat visanud Immonenil on kirjas 15 tabamust ja 23 söötu.

Liigatabelis asub JYP 15 meeskonna seas 72 punktiga viimasel play-off'i viival kümnendal kohal. Ässät on 45 silmaga viimane.

Järgmise mängu peab JYP juba homme koduväljakul eelviimast kohta hoidva Kouvola KooKoo vastu.