Mängule pani tugeva pitseri avakolmandik, kus vastased pääsesid juba 12. minutiks ette 3:0.

Teisel kolmandikul seisul 0:5 suutis Eesti kolm väravat tagasi visata, aga britid pidasid vastu. Kõigest 21 sekundit pärast Eesti kolmandat tabamust vormistasid vastased lõppseisu 6:3. Suitsupääsukeste väravad viskasid Jegor Nevzorov, Nikita Puzakov ja Rasmus Kiik.

Teise kolmandiku alguses vahetas Eesti väravavahti, Oliver Sooviku asemel läks väravasuule Christopher-Kullervo Jõgi. Pealevisked Eesti kasuks 31-21.

Tänastest teistes mängudes alistas Lõuna-Korea 4:1 Austraalia ja Leedu oli parem Poolast 4:3.

Eelinfo:

Kõiki Eesti U18 koondise mänge on võimalik vaadata Delfi TV vahendusel.

Turniiri võitja pääseb uueks hooajaks U18 MM- I divisjoni B-gruppi, viimane langeb astme võrra madalamale.