Pärast II ringi esimest mängu juhivad liigatabelit Välk 494 ja Tallinna Kalev/Viking võrdselt 9 punktiga, järgneb Narva PSK 6 punktiga. HC Everest punktiarvet veel avanud ei ole, vahendab hokiliidu koduleht.

Välk 494 ja Narva PSK vahelist mängu läks 13. minutil Ilya Iljini väravast juhtima Narva PSK, 15. minutil viigistas mänguseisu Kevin Parras. Teise perioodi ainukese värava lõi 26. minutil Narva PSK. Viimasel kolmandikul tulistasid mõlemad meeskonnad vaheldumisi kolm väravat. Narva PSK võidu- ja ühtlasi ka mängu viimane värav sündis 59. minutil napilt enne lõpuvilet, millega kirjutas Narva PSK liigatabelisse 3 punkti.

Välk 494 väravad viskasid Kevin Parras, Oleksii Voitsekhivskyi, Oleksii Lubinin ning Vladislav Sokolov. Resultatiivsed söödud andsid Ragnar-Hindrek Russ, Jaanus Sorokin ning Nikita Tsyganov. Narva PSK-s saatsid litrid puuriluku seljataha Ilya Iljin, Alexander Bogdanov (2), Pavel Kulakov ning Georgi Vassiljev. Tulemuslikud söödud andsid Kirill Iljin, värava löönud Pavel Kulakov ning Nikita Puzakov.
Välk 494 väravat kaitsnud Anton Bek tõrjus mängu jooksul 31 vastase litrit, Narva PSK puurilukk Dmitri Rovda aga 40 pealelööki.

Tänases teises mängus läks Tallinna Kalev/Viking mängu juhtima 18. minutil Dmitri Vinogradovi väravast, Viking lisas teisel kolmandikul oma punktiarvele veel 2 väravat. HC Everest avas puntiarve alles kolmandal perioodil Andrei Ivanovi väravast.

Tallinna Kalev/Vikingu väravad lõid Dmitri Vinogradov, Viljami Rapeli ning Saveli Novikov. Resultatiivsed söödud andsid Andrei Lukin ning Silver Kerna. HC Everesti poolel olid täpsed Andrei Ivanov ning Ivan Sergeev. Mõlemad tulemuslikud söödud andis Vladimir Gushchin.
Tallinna Kalev/Vikingu väravat kaitsnud Mark Teor tõrjus 22 vastase litrit, HC Everesti väravavaht Andrei Gavrilov 35 pealelööki.

Kahe nädala pärast, 3. novembril kohtuvad kell 17.00 Narva PSK Tartu Lõunakeskuses Välk 494-ga ja HC Tallinna Kalev Viking kell 17:45 Tondirabas HC Everestiga.