Bostoni Phil Kessel vajas mängu alguses kõigest 1.38, et meeskond juhtima viia, kuid Tampa Bay ei kaotanud pead ning viigistas Jeff Halperni väravast ning haaras kohe ka Adam Halli tabamusest eduseisu, kirjutab sport.err.ee

Resultatiivse esimese perioodi lõpetas Andrew Ference'i värav, mis tõi tabloole viigi.

Teisel kolmandikul tabas kumbki meeskond väravat ühel korral, Lightningu värava viskas Mark Recchi, Bostoni tabamuse Zdeno Chara.

Viimane periood mängiti viigiseisul, kuni Vaclav Prospal suutis 1.33 enne normaalaja lõppu arvulisest ülekaalust Lightningu juhtima viia. Bruins sellele enam vastata ei suutnud.

Kübaratrikiga sai hakkama Carolina Hurricanesi Matt Cullen, kes aitas oma meeskonna 5:2 võidule Colorado Avalanche'i vastu.