Esimesel kolmandikul läks HC Panter kohtumist 3:0 juhtima, kuid Ida-Virumaa klubi suutis mängu tagasi tulla. Kui mängitud oli 44:44 läks HC Panter veel Jaanus Sorokini väravast 5:4 juhtima, aga viimase kümne minutiga keeras Viru Sputnik kohtumise enda kasuks.

Pantrite poolel skoorisid Mark Samarukov, Maksim Brandis, Jaanus Sorokin (2+0) ja Artur Fedoruk (1+1). Paul Sillandi ja Pelle Sildre andsid kumbki kaks väravasöötu.

Võitjate leeris olid täpsed Anatoli Jakovlev, Konstantin Grištšenko (1+1), Maksim Urlihh, Andrei Lukin (1+1), Vladislav Buhharin (1+1), Vassili Titarenko (1+1) ja Ilja Lekomtsev. Maksim Semjonov ja Alexander Medvedev andsid kumbki kaks resultatiivset söötu.

HC Panteri väravavaht Marek Leet tõrjus 40 ning Viru Sputniku Anatoli Dubkov 26 vastaste pealeviset.
Pärast tänast kohtumist jääb Jäähoki Eesti Meistriliigas mängida veel kolm ringi, lisaks kohtuvad kõik meeskonnad ühe korra MM-iks valmistuva Eesti U18 noortekoondisega.

Tabeliseis: Narva PSK 15 (7), HC Panter 9 (7), Viru Sputnik 9 (7), Noortekoondis 3 (3).

Jäähoki Eesti Meistriliiga eelseisvad mängud

Laupäeval, 16. jaanuaril kell 15.00 Narva PSK - Kohtla-Järve Viru Sputnik (Narva jäähall)
Pühapäeval, 24. jaanuaril kell 17.00 HC Panter - Narva PSK (Škoda jäähall)
Laupäeval, 30. jaanuaril kell 14.00 Kohtla-Järve Viru Sputnik - HC Panter (Kohtla-Järve Spordikeskuse jäähall)