Normaalaeg Lahtis jäi 4:4 viiki. Pelicans asus avakolmandiku 11. minutil juhtima, kuid JYP viskas enne vaheaega kaks väravat vastu. Väravatevaese teise perioodi järel võttis JYP sisse ka 3:1 ja 4:1 eduseisu, kuid kodumeeskonna kolm järjestikust väravat 15., 18. ja 20. minutil viisid mängu lisaajale.

Bullitiseerias suudeti realiseerida vaid üks vise. JYP-i kangelaseks osutus Juuso Puustinen.

Rooba mängis kokku 12 minutit, kuid ühtegi statistilist näitajat kirja ei saanud.

JYP-i järgmine mäng on juba täna võõrsil Mikkelin Jukurite vastu, kes eile sai võõrsil 2:3 kaotuse samuti Tallinnasse mängima tulevalt Hämeenlinna HPK-lt. Pelicansi - HPK matš toimub Tondiraba jäähallis laupäeval, 27. jaanuaril.

Rooba klubi jätkab tabelis 75 punktiga neljandal kohal. Pelicans on seitsmes, HPK 13. real.