Kokaiin ja tapmisähvardused | Tšehhi hokimees tekitas lennukis kaoseJiri Hudler NHL-i auhinnagalal
Jiri Hudler NHL-i auhinnagalalFoto: Ethan Miller, AFP/Scanpix

Tšehhi hokimees, 2008. aasta Stanley karikavõitja Jiri Hudler läks lennusõidul New Yorgist Prahasse sedavõrd pööraseks, et otsustas lennuki köögiruumi hädale minna.

Äriklassis lennanud Hudler tarbis pealtnägijate sõnul kõigepealt rohkelt alkoholi ja seejärel kokaiini, vahendab Isport.cz. Lennuki tualetist väljudes oli ta nägu mitmest kohast valge pulbriga kaetud.

Enne istekohale jõudmist otsustas segaste meeltega mees vahepeatusena häda teha lennuki kööki. See tal ei õnnestunud, kuna personal jõudis jaole. Ta talutati enda kohale istuma, aga rahu oli kadunud. Hudler hakkas lennuki personali käest inglise keeles kokaiini nõudma. Kui ta seda ei saanud, ähvardas hokimees stjuardessi tappa. Segadust ja paanikat kui palju.

Huvitaval kombel jätkas lennuk teekonda ja skandaalset reisijat esimeses ettejuhtuvas lennujaamas maha ei pandud. Ju siis asjalood nii kriitiliseks ikkagi ei läinud.

33-aastane Hudler ise nimetab juhtunut väikeseks intsidendiks. Kuna talle lennata ei meeldi, tarbis ta lennukis pisut šampanjat. Ei mingit liigset purjutamist, veel vähem narkootikume.

Veel mullu mängis Hudler NHL-is Dallas Starsi eest, hetkel on ta klubita.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare