Eesti läks Andrei Makarovi ja Robert Rooba väravatest kuuendaks minutiks 2:0 juhtima, lasi 16. minutil ühe värava tagasi lüüa ja läks esimesele vaheajale 2:1 eduseisust.

31. minutil leidsid horvaadid viigivärava ja 37. minutil läksid ka 3:2 juhtima. 39. minutil, kui Kevin Parrasel oli veel üks minut karistuspingil istuda, viskasid väljakuperemehed ka neljanda värava. Eesti kolmas värav - autoriks Aleksei Sibirtsev - sündis seevastu 40. minutil arvulisest vähemusest.

Viimasel perioodil veel ühe värava sepistanud horvaadid võivad end nüüd järgmise aasta suhtes kindlalt tunda. Eesti peab homme I divisjoni ellujäämismängu Rumeeniaga. Meil on tabelis 1 punkt lisaaja kaotusest Suurbritannia. Täna inglastele 1:6 kaotanud Rumeenia on nulli peal.

Eesti väravavaht Villem-Henrik Koitmaa tegi täna 35 tõrjet, Horvaatia puurilukk 24. Pealelööke sooritasime meie 27 (periooditi 6, 6 ja 15), Horvaatia 40 (14, 19, 7). Karistusminuteid kogunes eestlastele 10, horvaatidele 8.

Kolmandas mängus alistas Leedu 2:1 Ukraina. Alagruppi juhib Suurbritannia 11 punktiga. Leedul ja Ukrainal on mõlemal 9, Horvaatial 6 punkti.