Kohtumise teisel kolmandikul pääses Kalev-Välk Mihkel Võrangu ja Dmitri Kuznetsovi väravatest kahel korral juhtima, ent Gennadi Filippov ja Roman Kolenchukov seadsid jalule vastavalt 1:1 ja 2:2 viigi. HC Vikingu võiduvärava viskas kolmanda kolmandiku alguses Silver Kerna arvulisest ülekaalust.

Tartu Kalev-Välgu Venemaa leegionärist väravavaht Anton Bek tõrjus mängu jooksul 52 vastaste pealeviset. HC Vikingu väravas tegi Mark Teor 26 tõrjet.

Karistusminuteid kogus HC Viking 16 Tartu Kalev-Välgu 48 vastu.

Tabeliseis avaringi järel: Narva PSK 9 (3), HC Viking 6 (3), Tartu Kalev-Välk 3 (3), HC Vipers 0 (3).

Järgmisel nädalavahetusel peetakse Tartus kaks Nordic Power Hokiliiga kohtumist: laupäeval kell 18 on taas vastamisi Tartu Kalev-Välk ja HC Viking ning pühapäeval kell 17 Tartu Kalev-Välk ja Narva PSK.