Toronto Maple Leafs alistas karistusvisete järel Detroit Red Wingsi 3:2. Mäng peeti Michigani staadionil 105 491 pealtvaataja ees.

Mänguskoori avas teise perioodi 14. minutil Daniel Alfredsson, kes viis Detroiti ette 1:0. Viigini jõudis Toronto teise kolmandiku viimasel minutil James van Riemsdyki tabamusest. Toronto võttis juhtohjad kolmanda kolmandiku 5. minutil Tyler Bozaki väravast, kuid 15. minutil viskas Justin Abdelkader tabloole viigi 2:2.

Lisaajal väravaid ei nähtud ning võitja otsustati karistusvisetega, milles Toronto oli parem 2:1. Võidubulliti realiseeris Bozak.

NHL-i Winter Classicu nimelist välimängu on peetud alates 2008. aastast. Tänavuse üritusega püstitati ülekaalukalt kõigi aegade publikurekord.

Teises eile peetud mängus võitis Tampa Bay Lightning võõrsil Vancouver Canucksi 4:2 (0:0, 3:2, 1:0).