Lõvipojad jäid avakolmandikul kiiresti kaotusseisu, ent läksid teisel perioodil Artemi Aleksandrovi ja Kristofer Jõgi tabamustest 2:1 juhtima.

Viimase kolmandiku keskel õnnestus Lõuna-Koreal viigistada, veidi hiljem tegi Aleksandrov arvulisest vähemusest 3:2. Paraku suutsid peoperemehed vaid 49 enne normaalaja lõpusireeni taas viigistada ning mäng läks lisaajale, mille saatuse otsustas Morten Arantez Jürgensi ülekaalust visatud värav kui tabloo näitas mänguajaks 62:53.

Eesti koondise väravasuul tõrjus meeskonna parimaks valitud Christopher-Kullervo Jõgi 34 vastaste pealeviset. Eesti koondis tegi Lõuna-Korea vastu 37 pealeviset.

Teistes tänastes mängudes alistas turniiri liider Rumeenia Suurbritannia 4:2 ning Leedu Horvaatia 5:1.

Võidule vaatamata püsib Eesti kuue punktiga neljandal kohal, ettepoole jäävad Rumeenia 10, Leedu 8 ja Lõuna-Korea 7 punktiga. Suurbritannial on viiendana 4 ning Horvaatial kuuendana 1 punkt.

Laupäeval kohtuvad turniiri viimastes mängudes Suurbritannia - Horvaatia (algus Eesti aja järgi kell 6:00), Leedu - Eesti (10:30) ning Lõuna-Korea - Rumeenia (15:00). Viimase mängu tulemusest hoolimata on Eesti koondis kindlustanud järgmiseks aastaks koha samas divisjonis.