HC Everesti ja Välk 494 vahelist mängu läks 3. minutil Vassili Titarenko väravast juhtima Välk 494, Oleksii Lubnin lisas Välgu arvele teise värava 9. minutil. Mängu 28 minutil HC Everest viigistas kui Andrei Rozinko ning Maksim Tšaltsev realiseerisid kaks pealelööki. HC Everesti kolmanda järjestikuse, kuid ka viimase värava saatis Välk 494 puuriluku seljataha Timur Baraev. Viimasel kolmandikul tulistasid Välk 494 meeskonnast Oleksii Lubnin (2), Nikita Garanin (2), Vassili Titarenko (2) ja Fedor Gusynin veel kokku 5 järjestikust väravat. Mängu lõppseis 3:7.

HC Everesti resultatiivsed söödud andsid Aleks Randmer ja Ivan Sergeev, Välk 494 poolelt aga Anton Jastrebov (2), Vladislav Sokolov, Oleksii Voitsekhivskyi ning samuti kahe värava autor Oleksii Lubnin (2). HC Everesti väravat kaitsnud Andrei Gavrilov tõrjus mängu jooksul 38 vastase litrit, Välk 494 puurilukk Urmas Koorits aga 23 pealelööki.

Tänases teises mängus läks Narva PSK Alexander Bogdanovi väravast mängu juhtima juba 2 minutil, esimesel perioodil lõi Ilya Ilin Narva 2. ning Kirill Iljin 3. värava. Tallinna Kalev/Vikingu meeskonnast lõid esimesel perioodil väravad Artur Fedoruk, Silver Kerna, Konstatin Gristšenko ja Mark Tihhomirov. Teisel perioodil lisas Georgi Vassiljev Narva punktiarvele 2 väravat, Viking lisas ühe värava (Aleksandr Kuznetsov). Kolmandal perioodil lõi Narva eest Nikita Puzakov ühe värava, Alexsander Bogdanov ja Kirill Iljin mõlemad oma teise värava. Viking vastas kahe väravaga, mille lõid Aleksandr Kuznetsov ja Sergei Ivanov, kuid mängu lõppseis jäi 8:6 Narva kasuks.

Narva PSK meeskonnas andis 2 resultatiivset söötu Aleksandr Titov, samuti andsid 2 tulemuslikku söötu ise 2 väravat löönud Georgi Vassiljev ja Alexander Bogdanov, ühe tulemusliku söödu autor oli ka värava löönud Ilya Ilin. Vikngi resultatiivsed söödud tulid Paul Sillandilt (2), värava autorilt Silver Kernalt (1) ning Sergei Ivanovilt. Narva PSK väravat kaitsnud Daniil Seppenen tõrjus 36 vastase litrit, Tallinna Kalev/Vikingi väravavaht aga 37 pealelööki.

II ringi viimased mängud toimuvad 17. novembril, kui kell 16.30 kohtuvad Narva Jäähallis Narva PSK ja HC Everest ning kell 18.45 Tallinnas Škoda jäähallis Tallinna Kalev/Viking ja Välk 494. Delfi TV teeb ühest mängust ka ülekande.