Blake Wheeler viis Bruinsi esimesel kolmandikul juhtima ning Zdeno Chara duubeldas teisel perioodil eduseisu, kuid Senatorsi vastust ei tulnud kaua oodata, kirjutab sport.err.ee

Nick Foligno, Daniel Alfredssoni ja Jason Spezza väravatest võideldi viimase kolmandiku keskpaigaks välja 3:2 eduseis.

Bruins tuli aga jällegi rongi alt välja, kui Chuck Kobasewi värav neli minutit enne normaalaja lõppu viis mängu lisaajale, kus aga väravaid ei sündinud.

Karistusvisete seerias tõusid Bostoni kangelasteks väravavaht Tim Thomas, kes suutis tõrjuda viis Senatorsi karistusviset, ning P.J. Axellson, kes suutis Bruinsile realiseeritud bullitiga võidu tuua.

„Senators oli täna meist parem, peame olema õnnelikud, et siit mängust punktid kätte saime,“ kommenteeris Bruinsi päevakangelane Axelsson.

Bruins on viimasest 42-st mängust 37-el juhul saanud vähemalt ühe punkti.