Kiireim naine oli tartlane Heleri Kivil, läbides distantsi ajaga 2:09:50 ja lõpetades üldjärjestuses 58. kohal. Kokku registreerus pikale maratonile esialgsetel andmetel 474 ja lühikesele 94 suusatajat.

Poolmaratoni võitjaks tunnistati ajaga 1:03:31 Robin Nirgi, kes saavutas vaid sekundilise võidu M15-klassi parima Tauri Kaasiku ees. N15-klassi parim oli Õnnela Rodendau, kes läbis 20 km ajaga 1:14:12.

Palamuselt pärit Tauri Kaasik tuli poolmaratonile võidumõtetega. "Vaatasin registreerunute nimekirja ja mõtlesin, et võit peab tulema, muudmoodi ei saa! Olen sellel hooajal nii umbes tuhatkond kilomeetrit sõita jõudnud. Tänased olud olid samas üpris keerulised – vastutuul, tuisk ja vahepeal üsna künklik, tuli lausa paaristõugetega lükata, et edasi jõuda," täienes Kaasiku suusakilomeetrite konto visalt.

Kuidas jäid tänased võitjad Kümmel ja Kivil oma sõidu ja rajaoludega rahule, saad teada juba alljärgnevatest videolõikudest: