Seetõttu jäi Ilvese hüpe konkurentidega võrreldes selgelt lühikeseks ning piisavat abi ei olnud ka kompensatsioonipunktidest - Ilves sai hüppemäel alles 28. koha, esimese stardinumbriga Go Yamamotost oleks ta rajale läinud alles üks minut ja 32 sekundit hiljem.

Ilmselgelt pettununa ja alamotiveerituna otsustas Ilves suusarajale sootuks mitte startida.

Kehvasti läks ka Karl-August Tiirmaal, kes sai 49 hüppaja seas alles 46. koha ning asus suusarajale Yamamotost kolm minutit ja 12 sekundit hiljem. Mitmete katkestajate tõttu tõusis Tiirmaa lõpuks neli kohta ning sai 44 lõpetaja seas 42. koha.

Etapivõidu sai sakslane Fabian Riessle, edestades finišis norralast Jarl Magnus Riiberit ja soomlast Eero Hirvoneni.