Ära võib märkida kiiruisutaja Mariin Sarapi ühtlast sõitu 500m distantsil. Esimeses sõidus oli aeg 42,06 ja teises 42,12 sekundit. Kokkuvõttes oli Sarap 39 sportlase konkurentsis 22ne. Meeste 1500m distantsil oli Kaspar Kaljuvee ajaga 1.56,01 neljakümne kolme mehe konkurentsis 30nes. Sama koha sõitis ta välja ka 1000m distantsil. Aeg 1.15,167.

Kahevõistleja Raiko Heide lõpetas avavõistluse 23. kohaga. Hüppe järel oli ta 18nes, ent 10km suusarajal andis kohti ära.

Iluuisutamise meeste üksiksõidu lühikavas sai Samuel Koppel 36 võistleja hulgas 29. koha. See jääbki lõppkohaks, sest vabakava ta esitama ei pääse. Sinna kvalifitseerusid lühikava 24 paremat. Koppel kogus lühikavas punktisumma 53,52.

Üldist medalitabelit juhib Venemaa 40 medaliga (15+17+8) Kasahstani ees. Lätil on üks kuldmedal, mille võitis mäesuusatamise (!!!) alpi kahevõistluses Kristaps Zvejnieks. Soomlastel on üks hõbemedal, mis saadud samuti mäesuusatamises. Medaliriike on 21.

Universiaadil võistleb üle 1500 sportlase 54st riigist ja 521st kõrgkoolist. Eesti delegatsiooni kuulub 9 sportlast, kes võistlevad kuuel alal – mäesuusatamine, kiiruisutamine, iluuisutamine, lumelauad, kahevõistlus ja suusahüpped.

Võistluste ülekandeid on võimalik näha nii Eurospordis kui FISU kodulehel. Universiaad kestab kuni 8. veebruarini.