Makuuchi divisjoni debütant jäi Imperaatori karika pälvimisest vaid ühe võidu kaugusele. Ükski debütant pole saja aasta jooksul suutnud sumo suurturniiri võita. Ichinojō oli võidus kinni kuni eelviimase päevani, kui tal tuli kokku minna yokozuna Hakuhoga. Suurmeistri vastu veel hammas ei hakanud ning 13 võidu ja 2 kaotusega tuli ta Aki bashol teiseks. Hakuho teenis karjääri 31. turniirivõidu skooriga 14-1.

Sumomaailma jahmatanud Ichinojō on Hakuhost 42 kilogrammi raskem ja tema näitajad on tõeliselt hirmuäratavad - 192 cm ja 199 kg.

Ühe võimsa tähise noor mongol siiski maha pani. Ta alistas 13. võistluspäeval yokozuna Kakuryu. Viimati võitis kõrgeima divisjoni debütant kohe esimesel turniiril yokozuna tiitliga meest 41 aastat tagasi.