Kaotus oleks Londoni olümpia hõbemedalistid hoolimata korralikust koosseisust veerandfinaalide ukse taha jätnud, kuid hispaanlased haarasid kohtumises kiirelt juhtohjad, võites avaveerandi 25:15.

Poolajaks kasvatas Hispaania edu 13-le punktile ning viimasele veerandile mindi 71:57 eduseisus. Mitmel korral kasvas eduseis ka 20-punktiliseks.

Rudy Fernandez tõi võitjatele 23 punkti (visked 10st 8), Pau Gasol lisas 19 punkti ja 13 lauapalli. Argentiinlaste parim oli Nicolas Laprovittola 21 punktiga.

Hispaania võit tähendas, et on selgunud veerandfinalistid. Grupist A pääsesid eile edasi USA, Austraalia, Prantsusmaa ning Serbia. Grupist B jäävad välja Brasiilia ja Nigeeria, edasi pääsevad lisaks Hispaaniale ning Argentinale Leedu ja Horvaatia. Grupi B lõpliku järjestuse selgitab viimase kahe tänane kohtumine.