Alagrupis Portugalile kaotanud ning Alžeeriat võitnud argentiinlased vajasid viimasest kohtumisest Hondurasega võitu, sest hoolimata võrdsest punktiarvust oli nende väravate vahe honduraslastest kehvem.

Otsustav kohtumine kujunes pingeliseks - esmalt eksisid mõlemad meeskonnad penaltil, seejärel viis Anthony Lozano Hondurase 75. minutil - jälle penaltist! - juhtima. Kuigi kolmandal üleminutil suutis Mauricio Martinez Argentina poolelt seisu viigistada, ei olnud sellest suuremat tolku - viik oli argentiinlastele sama hea kui kaotus.

Tõtt-öelda ei olnud Argentina olümpial kohal sugugi oma parimas rivistuses - ühtegi tuntud nime seekord meeskonda esindama ei sõitnud.

Seega lähevad D-alagrupist edasi veerandfinaali Portugal ning Honduras. Viimases mängus Portugaliga viigistanud Alžeeria jäi viimasele kohale.

C-grupis teenisid edasipääsu Lõuna-Korea ja Saksamaa. Korealastel tuli viimases voorus alistada kolmandaks jäänud Mehhiko, Saksamaa sõitis koguni 10:0 üle autsaiderist Fidžist. Minisaareriigi saldoks olümpial jäid kolm kaotust väravate vahega 1:23.

Ülejäänud alagruppides peetakse viimased mängud täna.