Tänases finaalsõidus finišeeris Laser Standardil purjetav Rammo (ROPK/TJK) teisena ning võistluse kokkuvõttes kuulus talle 11. koht. Regati võitis Austraalia purjetaja Matthew Wearn hollandlase Rutger van Schaardenburgi ja itaallase Marco Gallo ees.

RS:X naiste klassis oli viimane võistlussõit Ingrid Puustale (NYCS) väga edukas – neiu surfas esimesena üle finišiliini. MK-etapi lõpptulemuseks kujunes Puustale 12. koht. Esikoha saavutas poolatar Maja Dziarnowska, teiseks tuli tema kaasmaalanna Zofia Noceti-Klepacka ning kolmandaks hollandlanna Lilian de Geus.

Anna Pohlak (TJK) lõpetas oma tulemusseeria Laser Radial klassis täna 28. sõiduresultaadiga ning sai regatilt kokkuvõttes 41. koha. Võidu vormistas Hollandi purjetaja Marit Bouwmeester iirlanna Annalise Murphy ja belglanna Evi van Ackeri ees.

Regatil võistles üle 700 sportlase 74 riigist.

EUROSAF Champions Sailing Cup 2015 koosneb viiest etapist. Sarja avaregatt Trofeo S.A.R. Princesa Sofia peeti 28. märtsist 4. aprillini Hispaanias Palma de Mallorca’l. Sellele järgnes 6.-10. mail Itaalias Garda järvel toimunud Garda Trentino Olympic Week. Kolmas osavõistlus Delta Lloyd Regatta peetakse 26.-30. mail Hollandis Medemblik’is ning neljas, Kieler Woche 20.-24. juunil Saksamaal Kiel’is. Sari lõppeb Semaine Olympique Francaise regatiga, mis toimub 5.-9. oktoobril Prantsusmaal La Rochelle’is.