Laser Standard klassis vormistas täiusliku võidu Karl-Martin Rammo (ROPK/TJK), olles konkurentidest üle kõigis seitsmes sõidus. Teiseks tuli Georg Haud (ROPK) ning kolmandaks Tavo Annus (ROPK), kes oli ühtlasi parim juunior.

Seitsmest sõidust viis võitnud Anna Pohlak (TJK) saavutas esikoha Laser Radial klassis edukaima juuniori Norman Järve (ROPK) ning Karl-Friedrich Lindi (ROPK) ees. Pohlak oli ühtlasi parim naine, alla 21 aastastest neidudest oli aga esimene Annegret Unnuk (ROPK).

Laser 4.7 klassis oli tugevaim Silver Vahstein (SMS). Teise koha sai Melvin Aasav (TJK) ja kolmanda Henri Silluta (KJK). Tüdrukutest oli parim lätlanna Agija Elerte.

RS Aerol tuli esikohale Kristo Õunap, järgnemas Ants Haavel ja leedukas Simonas Jershovas.

Laser Standard klassis võistles sportlasi 7, Laser Radialil 21, Laser 4.7-l 15 ja RS Aerol 17.

Purjetamise Eesti meistrivõistlused koosnevad kokku üheteistkümnest regatist:

1) 21.-22. mai Jatkoluokkaregatta (Espoo, Soome) – klass 49er
2) 3.-5. juuni Saaremaa Merispordi Seltsi regatt (Roomassaare) – klassid Optimist, Zoom8, Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard, Techno 293, RS:X, Formula
3) 11.-12. juuni FSRO Formula 18 & 49er Ranking (Helsinki, Soome) – klass 49er
4) 17.-19. juuni Eesti Balti Karikas (Tallinn) – klassid Techno 293, RS:X, Formula
5) 17.-19. juuni Pärnu Purjetamisnädal (Pärnu) – klassid RS Feva, 29er, F18
6) 15.-17. juuli Tallinn Race (Tallinn) – klassid RS Feva, 29er, 49er
7) 15.-17. juuli Kalev Jahtklubi meistrivõistlused (Tallinn) – klassid Laser 4.7, Laser Radial, Laser Standard, Finn, 470
8) 5.-7. august F18 Põhjamaade meistrivõistlused (Tallinn) – klass F18
9) 26.-28. august Tallinna Jahtklubi karikavõistlused (Lohusalu) – klassid Optimist, Zoom8, Laser 4.7, Laser Standard, 29er
10) 9.-11. september Pärnu Sügisregatt (Pärnu) – klassid Optimist, Zoom8, Laser 4.7
11) 16.-18. september Tallinna Nädala regatt (Tallinn) – klassid Laser Radial, Laser Standard, Finn, RS Feva, 29er, 470, 49er, F18, Techno 293, RS:X, Formula