320-eurose osalustasuga No Limit Holdem 6-max High-Roller tšempioniks tuli 2009. aasta live-pokkeri Eesti meister Mauri Dorbek. ”Läks päris lihtsalt,” muigas võitja  pärast turniiri. ”Mängisin otsustavad jaotused agressiivselt, kuid tõepoolest ka heade kaartidega. Minu õnn, et vastased seda ei uskunud.”

Lisaks meistritiitlile teenis Dorbek 1800 eurot auhinnaraha. Teiseks tulnud mängija „RIX.EST“ võitis 1080 ning kolmanda koha saavutanud Henri Käsper 720 eurot.

55-eurose osalustasuga viiest erinevast pokkerimängust koosneva Limit H.O.R.S.E. tiitlivõistluse võitis sama mängu valitsev Eesti live-pokkeri meister Veljo Raun. Raun alustas lõpuduelli Kristjan Abakanovi vastu 4:1 eduseisul ning vajas võidu vormistamiseks vaid viit jaotust.

Võidu eest teenis Raun 495 ning teiseks tulnud Abakanov 330 eurot. Turniiri kolmanda koha ja 165 eurot auhinnaraha teenis Kairit Leibold.

Eesti meistrivõistluste üldarvestust juhib enne viimast võistluspäeva jätkuvalt Herli Olop, kelle kannul püsivad tihedalt Marko Kolk, Imre Leibold ja Veiko Aava. Meistrivõistluste edukamaid Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni kuuluvate klubide liikmeid premeerivad korraldajad 1500 euro väärtuses lisaauhindadega, kellest võitja teenib 930 eurot maksva paketi live-pokkeri Eesti meistrivõistlustele 2012. aasta veebruaris.

Online-pokkeri Eesti meistrivõistlused kulmineerivad täna kell 19:00 Olympic-Online pokkeritoas algava 110-eurose osalustasuga No Limit Hold'em põhiturniiriga. Festival toimub Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni ning Eestis litsentseeritud pokkeritubade Paf, PokerStars.ee, Olympic-Online ja Triobet koostöös.