Kogu kohtumine kuulus mõlemal meeskonnal kaitsele. Colts üritas ehk esimesel poolajal liialt, loobus kindlatest löögiväravatest ja üritas touchdowni, kuid ebaõnnestunult. Kaitseliini mees Hunt pani vastaste mängujuhile ja ründajatele peale kõva pressi, kuid statistikasse läks vaid üks läbimurdel oleva vastase peatamine.

Teise veerandaja lõpus sai Jaguars silmad pähe ja läks löögiväravast juhtima 3 : 0.

Teine mängupool oli esimesega sarnane – kummagi meekonna rünnak ei suutnud midagi korda saata. Vaid Jaguars, kes seni oli võitnud vaid kolm mängu, sai kirja teise löögivärava. Coltsil oli kohtumise lõpus kaks rünnakut ja võimalus võtta võit, ent hakkama ei saadud. Terve Coltsi hooaeg on püsinud kaitsel. Oleks rünnak pooltki nii hea...

Pärast tosinat vooru on Coltsil kirjas kuus võitu ja sama palju kaotusi ning play offi pääsemiseks tuleb võita järelejäänud neli mängu ning loota teiste abile.