Kui seni suutis Colts vähemalt esimese poolaja vastu pidada, ja mõne punkti teenida, siis seekord jäädi enne vaheaega 0:20 kaotusseisu. Teisel mängupoolel polnud Jaguarsil vaja muud, kui lisada touchdown ehk 7 punkti ja kaitse kõva hoida. Lõppseis väljendus numbrites 0:27 Coltsi poolt vaadates.

Irooniliselt võib öelda, et Coltsi mängujuht ei suuda mängu juhtida, läbimurdjad läbi murda, püüdjad püüda ja kaitsjad kaitsta, aga muidu on kõik hästi.

Hunt sai oma tööga siiski hakkama – ta sundis paaril korral vastaste mängujuhti palli suvalises suunas minema viskama ja peatas korra läbimurdja.

Colts on nelja kaotuse kõrval kirjas kaks võitu, ent seda San Francisco 49-ersi ja Cleveland Brownsi vastu, kes on kaotanud kõik mängud. Ehk siis leidub ka kehvemaid, kui see Indianapolise fänne lohutab.