Sarnaselt eelmise aasta mängule otsustati võitja penaltiseerias - kaks 20 minuti pikkust poolaega lõppesid 2:2 viigiga. Isad viis avapoolajal juhtima Arnout Lugtmeijer, teine tabamus sündis Villem Reimanni omaväravast. Poegade poolelt vastasid teisel poolajal Karl Altraja ning Paide Linnameeskonnas Premium liiga minuteid koguv Randy Padar.

Penaltite löömisel olid osavamad poisid, kes said tänu väravavaht Ingmar Krister Paplavskise kahele tõrjele ning otsustavale tabamusele teist aastat järjest võidukarika enda peade kohale tõsta.

Tuntud sporditegelasi oli lisaks mängijatele platsil ja selle kõrval veelgi: kohtunikuna tegutses Tomi Rahula, poiste esindust juhendas Mart Poom ning ürituse üheks eestvedajaks oli Indrek Sei.

Isade koondis: Jari Litmanen, Timo Diener, Arnout Lugtmeijer, Indrek Visnapuu, Ivar Sikk, Allen Tammiksaar, Eero Kookla, Risto Kallaste, Richard Barnwell, Andrus Uudmäe, Ago Markvardt, Charlie Viikberg.

Pojad: Randy Padar, Robert Reesar, Rico Reinoja, Villem Reimann, Karl Altraja, Ingmar Krister Paplavskis, Kristjan Pelt, Sten Henri Sauga, Matheas Madik, Kaur Kennet Karjane, Uku Torm Tillo.