Eesti Sõjameeste Pärnumaa ühenduse poolt välja pandud unikaalse rändkarika sai aastaks enda valdusesse ülekaaluka võitjana ajaga 2:40.05 finišeerunud Sparta esindaja Mario Mustasaar. Teisena lõpetas Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi ridades võistlev Hasso Paap, kes sai kirja aja 2:46.34. Kolmandana, resultaadiga 2:50.20, finišeerus ProRunneri liige Kaarel Piip. Naiste arvestuses võitis üldarvestuses 16. olnud pärnulanna, Treeningpartner/Diadora esindaja Klarika Kuusk (3:11.24). Teisena ajaga 3:19.40 ületas finišijoone Jana Treier Spartast ja kolmandana Siiri Pilt Tartu Ülikooli Akadeemilise Spordiklubi Fitnessklubist resultaadiga 3:35.26.

Paikuselt Reiu Puhkekeskuse kõrvalt startinud poolmaratoni distantsil võidutses ajaga 1:09.23 Stamina esindaja Roman Fosti. Teisena lõpetas mullune võitja Kaupo Sasmin Spartast (1:12.29) ning kolmandana Mikk Orasmaa Tartumaalt (1:19.30). Naistest oli ajaga 1:31.27 kiireim Sparta klubi liige Õnne-Liina Jakobson. Teise koha saavutas Karin Redi (1:31.55) ning kolmas oli Kattri Reinula (1:33.39), mõlemad esindavad ProRunnerit.

Võidupüha maratoni raames korraldati esmakordselt ka Pärnumaa maratonijooksu meistrivõistlused. Meistritiitli said meestest Mario Mustasaar (2:40.05), Andero Sopp (3:06.28) ning Martin Andla (3:16.14). Naiste arvestuses olid parimad Klarika Kuusk (3:11.24), Kadri Janson (3:54.46) ja Irja Bernard (3:56.53).

Teist korda toimunud Noorte Kotkaste ja Kodutütarde teatemaratonist võttis osa kolm võistkonda. Võitjana finišeerus Järva malev, Lääne maleva ja Leedu külalisvõistkonna ees.

Ühes maratoni stardipauguga kanti teatejooksjate poolt Rüütli platsile Eesti Sõjameeste Mälestuskirikus süüdatud mälestustuli. Tule võtsid vastu Laidoneri Seltsi liikmed ja saatsid selle tänavusse Võidupüha paraadi linna Võrru.

Maratoni organiseeris Pärnu Kahe Silla klubi koostöös Pärnumaa Spordiliidu, maakonna omavalitsuste, mitmete mittetulundusühenduste, avaliku sektori asutuste ning ligi 200 vabatahtlikuga.
Ametlik lõplik finišiprotokoll ja täielik pildigalerii avaldatakse kodulehel www.2silda.ee hiljemalt 27. juunil.