Roman Fosti sõnul on Tartu Kevadjooksu rada üks Eesti parimaid tänavajooksuradasid, kuid täna jäi võitmiseks jõudu väheseks: “Ibrahim Mukunga läks juba kuuendal kilomeetril eest ära ja teda enam kinni püüda ei õnnestunud. Eelmise nädala raske Tartu Jooksumaraton on veel jalgades.”

Naistest võitis venelanna Jelena Sedova ajaga 33:39, kelle kannul jõudis viis sekundit hiljem finišisse Jekaterina Patjuk (Tartu Ülikooli Spordiklubi). Kolmanda koha saavutas Patjuki klubikaaslane Liina Luik ajaga 34:50.

Tartu Kevadjooksul peeti ka võistkondlikku arvestust, mille esikoha saavutas Treeningpartner/Adidas jooksutiim I koosseisus Sergei Tšerepannikov, Priit Lehismets, Lauri Luik ja Jaanus Kallaste. Teise koha väärilise tulemuse jooksid Sparta Spordiseltsi neli liiget (Kaupo Sasmin, Roman Fosti, Aleksandr Kulešov, Priit Kajari) ning kolmandaks tuli SK Prorunner I võistkond (Olari Orm, Pärtel Piirimäe, Kaido Vahkal, Hanno Kindel).

Tartu Kevadjooksul osales üle 2000 liikumisharrastaja. Stardipaugu 10-kilomeetrisele põhidistantsile andis legendaarne jooksuprofessor Ants Nurmekivi. Lastele toimusid lastejooksud ja Selveri Tibu lastealal korraldati põnevaid mänge väikestele jooksusõpradele.

Tartu Kevadjooks avas Selver Linnajooksude sarja. Järgmine etapp, Rapla Selveri Suurjooks toimub 7. juunil.