Üldarvestuses neljandana lõpetanud Heinar Vaine võitis teistkordselt maratonis Eesti meistritiitli isikliku rekordiga 2 tundi 23 minutit ja 18 sekundit. Eesti meistrivõistluste arvestuses saavutas hõbemedali Kaupo Sasmin Sparta spordiseltsist ajaga 2:31.42 ning pronksmedalimehena finišeeris Priit Lehismets tulemusega 2:32.25. Naistearvestuses sai SEB Tallinna Maratoni peavõidu keenlanna Esther Wambui Karimi ajaga 2.49.20. Teise koha ja Eesti meistritiitli võitis esmakordselt Moonika Pilli spordiklubist Jooksupartner isikliku rekordiga 2:52.19. Üldarvestuses oli naiste seas kolmas ja Eesti meistrivõistluste arvestuses teine klubi Treeningpartner esindaja Kaisa Kukk ajaga 2:54.59. Meistrivõistluste pronksmedal läks Hillevi Velbale tulemusega 3:01.33.

Poolmaratoni võitjaks tuli põnevas heitluses Victor Kamuren Ketienya Keeniast ajaga 1 tund 6 minutit ja 58 sekundit. Teiseks tuli lätlane Janis Viskers (1:07.12) ja kolmandaks keenialane Ibrahim Mukunga (1:07.33). Kiireim Eesti mees Roman Fosti Stamina spordiklubist tuli finišisse viiendana ajaga 1:08.31. Naiste kolm kiiremat olid lätlanna Ilona Marhele (1:17.08), Luisa Dmitrieva Venemaalt (1:17.40) ja spordiklubi Prorunner esindaja Jolanta Liepina (1:21.24).