13,6 kilomeetri pikkusel distantsil eraldusid teistest Roman Fosti ja Andi Noot, kes püsisid koos pikka aega. Kirnas vaatas Fosti korraks üle õla selja taha, et teada saada, kas konkurent on endiselt kandadel. 100 meetrise vahega järgnes neile linnajooksude sarja liider Sergei Tšerepannikov. Sergost oma korda jäi maha trio koosseisus keenialane Ibrahim Mukunga, Allar Lamp ja Heinar Vaine, vahendas Jooksuportaal.

Poole tunnise jooksmise järel üritas Roman Fosti tempot tõsta, et mitte jätta kõike noorema mehe ja keskmaa distantside valitseva Eesti meistri Andi Nooda vastu lõpu peale. See taktika kandis vilja ning Fosti jõudis Türi staadionile esimesena ja võitis jooksu ajaga 41.58,6. Noot katkestas. Teisena finišeeris Sergei Tšerepannikov 43.07,6-ga. Kolmandaks spurtis end keenialanae Ibrahim Mukunga 43.24,9-ga. Järgnesid Heinar Vaine, Allar Lamp ja Keio Kits.

Naistest võitis jooksu algusest peale liidrikohta hoidnud Jekaterina Patjuk ajaga 47.01,6. Tema jooks oli tegemist juba kaheksanda võiduga. Liina ja Lily Luik lõpetasid jooksu koos ajaga 48.37,9.

Poole lühema, 6,5 km pikkuse distantsi Kirnalt Türile võitis 800 meetri jooksjana tuntud Raimond Valler ajaga 20.46,9. Tema järel sai teise koha Olavi Allase 21.54,3-ga. Kolmas oli Risto Võsaste 22.55-ga. Naistest võidutses 800 m ja 1500 m Eesti tänavune meister Kelly Nevolihhin ajaga 24.42,6. Teisena lõpetas Elery Zadonsky ajaga 24.54,7 ja kolmandana Stella Reinumägi 26.25,3-ga.