Kell 11 alanud Nõmme Rahvatriatlonil osales kokku 75 triatlonisõpra ja kl 13:00 Sparta rahvatriatlonile 43 osalejat. Kokku nautis seega Nõmmel triatloni rõõme 118 liikumiharrastajat.

Mõlemal võistlusel olid distantsid osalejatel samad: ujumine 100m, rattasõit 12 km, jooks 3 km.

Päeva põhivõistluse, Nõmme Rahvatriatloni võitjaks tuli ajaga 33:59.8  Ahti Suppi, kellele järgnesid Peep Leino ja Toomas Ellmann. Naiste kiirem oli Kairi Schmidt ajaga 37:18.6. Teise ja kolmanda lõpetasid Merle Lilleoru ja Laura Ojamäe.

Nõmme Rahvatriatloni tulemused

Sparta rahvatriatlon oli eelkõige Sparta klubi sisene mõõduvõtt, kus lõid kaasa nii klubi treenerid kui klubi liikmed. Sparta rahvatriatloni kindel võitja oli Rait Pallo, kelle aeg 33:27.2 oli ka päeva kiireim. Teise ja kolmandana jõudsid finišisse Allan Aulik ja Sven Mark Virro. Kiireim Sparta naine oli Maile Mangusson, kes vahetult enne finišit möödus Ruth Pallost. Kolmandana lõpetas Piret Lauk.