Võitja meeskonnas kolmandat vahetust sõitnud Janari Rajas ütles, et rada oli jäine, kuid kohati oli ka pehmemaid kohti. “Tartu Maratoni rada meeldib ikka rohkem, aga nappides lumeoludes kannatas siin ka sõita,” lisas ta.

Eelmisel aastal teiseks tulnud Rümena Team edestas lõpuheitluses eelmise aasta võitjat Squeezy Team/SK Biathloni, kes jäi lõpuks maha 1 minuti ja 21 sekundiga. “Seni ongi Tartu Teatemaraton kujunenud kahe meeskonna heitluseks. Sel aastal läks ka nii. Eks näeb, mis tulevik toob,” sõnas Rajas.

Squeezy Team/SK Biathlon sõitis koosseisus Karel Kulbin, Peeter Kirss, Martten Kaldvee ja Priit Viks. Kolmas oli ajaga 1:58:37 SPARTA tiim koosseisus Kristjan Oolo, Heidi Raju, Andre Mets ja Martti Himma.

Koos 3. Tartu Teatemaratoniga peeti täna Alutagusel ka Tartu Maratoni Avatud Raja sõit ja TervisPlussi 13. Tartu Maratoni Naistesõit. Kui teatemaratonil osales kokku 86 meeskonda, siis Avatud Rajale ja Naistesõidule tuli kokku 235 suusasõpra.

43. Tartu Maratoni põhisõitude toimumine või mitte toimumine otsustatakse homme, kui koguneb korralduskomitee.