Maratonidistantsi võidukalt lõpetanud Muriuki edestas teise koha saavutanud kaasmaalast Isaack Kosgei’d (2:12.56) vaid napi 2 sekundiga. Üldarvestuses lõpetas kolmandana Hassane Ahouchar Marokost (2:13.16).

Eesti meistritiitli võitis uue isikliku rekordiga 2:29.18 Kaupo Sasmin, mis üldarvestuses tagas 6. koha. Eesti meistrivõistluste arvestuses saavutas ajaga 2:34.29 hõbeda Andrus Lein. Kolmas koht kuulus Sander Jürsile ajaga 2:34.40. Üldarvestuses olid Lein ja Jürsi vastavalt 9. ja 10. kohal.

Naiste arvestuses võttis ajaga 2:34.35 võidu Almaz Alemu Balcha Etioopiast, mis üldarvestuses tagas 8. koha. Teisele kohale jooksis end Irene Chepkirui (2:34.40), kes üldarvestuses oli üheteistkümnes. Kolmas oli Leila Luik, kes võimsa isikliku rekordiga 2:52.04 võttis ka Eesti meistritiitli.

Üldarvestuses kuulus Luigele 33. koht. Eesti meistrivõistluste arvestuses hõbemedali võitnud Evelin Kärner jooksis uueks isiklikuks rekordiks 2:59.17, mis üldarvestuses tagas 52. koha. Kolmandale kohale jooksis Alma Sarapuu (3:04.52).