10 km distantsile registreerus kokku 14 890 võistlejat, kellest 7689 olid jooksjad ja 7201 kõndijad.

David Kogei järel tuli teiseks senine 10 kilomeetri rajarekordi omanik, mitmekordne SEB Tallinna Maratoni 10 km distantsi võitja Tiidrek Nurme, kes tulemusega 29:58 ületas oma seni joostud rajarekordi 30:04. Kolmandale kohale jäi eestlane Nikolai Vedehin, kes läbis 10 km ajaga 30:58.

Naistest võttis 10 km esikoha staažikas jooksja Jelena Prokopcuka Lätist, kes ajaga 33:18 ületas senise naistearvestuse rajarekordi, mis kuni tänaseni kuulus 34:17-ga leedulannale Rasa Drazdauskaitele. Ajaga 33:50 tuli naistest teiseks keenlanna Tabitha Gishia Wambui, 36:43-ga jäi kolmandaks Remalda Kergyte Leedust. Eesti naistest oli kiireim Egle Mätas, kes ajaga 38:36 platseerus naistearvestuses 4. ning üldarvestuses 56. kohale.

Kokku registreerus tänavusele SEB Tallinna Maratonile 22 356 liikumisharrastajat, neist 2077 maratonile, 2728 poolmaratonile, 7689 10 km jooksu- ja 7201 10 km kõnnidistantsile (sh kepikõnd) ning 2661 Haribo lastejooksule. Sellise arvuga ollakse jätkuvalt suurim rahvaspordisündmus terves Baltikumis.