Oled oodatud töökohaspordikuu avaüritusele “Sportlik lõunapaus!”

 (3)
Oled oodatud töökohaspordikuu avaüritusele “Sportlik lõunapaus!”
Erakkogu

4. septembril kell 13 toimub Telliskivi Loomelinnaku väljakul avaüritus „Sportlik lõunapaus!“. Kogu kuu vältel tähistatakse Eesti Olümpiakomitee, Kultuuriministeeriumi ja Ühenduse Sport Kõigile koostöös töökohaspordikuud. Kõik huvilised koos oma kolleegidega on oodatud esmaspäeval kaasa lööma, kui ka edaspidi septembrikuu sündmustest aktiivselt osa võtma.

Töökohaspordikuu eesmärk on teadvustada liikuva eluviisi olulisust, selle positiivset mõju ning võimalusi üleüldise efektiivsuse tõstmiseks töökohas.

Töökohaspordikuu avasõnad ütlevad Kultuuriminister Indrek Saar ja EOK president Urmas Sõõrumaa, ühisvõimlemise viib läbi treener Sandra Raju. Kell 13.15 avatakse lõbus paarisorienteerumise rada algusega Telliskivi Loomelinnakust (raja pikkus kokku 2 km, sportlik riietus pole vajalik), samal ajal läheb lahti ka lõuatõmbevõistlus Funderbeami kontoris aadressil Telliskivi 60a C4. Osalejate vahel loositakse välja auhindu.

Seotud lood:

Liikuma tulevad teiste seas ka aktiivsed töökohasportijad, kellega on võimalik soovi korral mõõtu võtta või liikumisnippe küsida: EOK asepresident ja ettevõtja Tõnu Tõniste, Paf.com spordiennustusportaali juht Allar Levandi ja maratoonar/audiitor Roman Fosti.

Kohtumiseni töökohaspordikuu avamisel ja rõõmsat liikumist kogu kuu jooksul!

Pane ennast ja oma kolleegid kirja: https://goo.gl/forms/W57BPwan67b9dfyD2

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare