Põhiturniiri võitja Moskva CSKA alistas päeva varasemas poolfinaalis probleemideta Peterburi Zenidi 84:67.

Mäng oli CSKA käes algusest peale, poolaeg võideti soliidse vahega 44:30. Kolmandal veerandajal pandi veel käiku juurde ja vahe kasvas korraks isegi 27 punktile. Võitjate tulemuslikum 21 punkti ja 5 korvisööduga Sergio Rodriguez. Kaotajatest vastas ekskalevlane Demonte Harper 16 punkti ja 7 lauapalliga.

Teises poolfinaalis, kus kohtusid Kaasani Unics ja põhiturniiril korduvalt põrunud Moskva oblasti Himki, oli kaalul Euroliigasse pääs. Finaali pääsemine tagas automaatselt koha Euroopa klubikorvpalli kõige kõvemasse sarja.

Peale jäi Himki 76:71. Aleksei Šved viskas 36 punkti, mis märgib liiga play-off mängude rekordit. Visked väljakult 11/26, kaugvisked 6/15. Korvisööte 5 ja pallikaotusi 7.

Unicsi tulemuslikum oli 23 punktiga Jamar Smith.