TIPPHETKED | Teist üllatust järjest ei sündinud: Kalev/Cramo naaseb Krasnodarist 33-punktilise "saunaga"

(104)

BC Kalev/Cramo kaotas VTB Ühisliigas võõrsil Krasnodari Lokomotiv-Kubanile 62:95 (21:19, 12:26, 17:27, 12:23).

Eelmises voorus Moskva oblasti Himkit üllatanud Kalev/Cramo suutis Lokomotiv-Kubaniga sammu pidada vaid esimese veerandaja, mis võideti kahe punktiga. Järgmised veerandajad kaotati juba vastavalt 14, 10 ja 11 punktiga.

Isaiah Briscoe viskas Kalevi parimana 17 punkti, Sten-Timmu Sokk, Janari Jõesaar ja Branko Mirkovic kogusid 9 silma. Vigadega langesid Kalevil välja Martin Dorbek ja Erik Keedus, viimane tegi kaks ebasportlikku viga.

Võitjate resultatiivseim oli 23 punktiga Dmitri Kulagin, 14 silma lisas Mardy Collins, 12 punkti endine Kalev/Cramo tsenter Frank Elegar, 11 punkti Ryan Broekhoff.

Kalev kukkus 3 võidu ja 9 kaotusega tabelis 11. kohale, Lokomotiv-Kuban jagab Moskva CSKA-ga esikohta (10-1).

Lokomotiv-Kuban - Kalev/Cramo
Teist üllatust järjest ei sündinud: Kalev/Cramo naaseb Krasnodarist 33-punktilise "saunaga" - lõppseis 95:62.
Dorbek teenib viienda vea ja langeb pingile. Lokomotiv-Kuban juhib vabavisete järel 90:56. 3.08 mängida.
Lokomotiv-Kubani vabavisete järel seis 81:53. Mängida veel 5.35.
Seis 76:53, kuus minutit mängida.
Collins lõpetab veerandi pealtpanekuga. 72:50 seisult algab viimane neljandik.
70:50 Vahe 20 silma. 30 sekundit kolmandat veerandit mängida.
1.51 mängida. Krasnodar vabaviske järel ees 68:50.
Briscoe saab Elegarilt kulbi. Kodumeeskond juhib 62:47. Neli minutit veerandit mängida.
60:47 Dorbek teeb juba oma neljanda vea.
60:44 Kalev võtab aja maha.
57:42 Vahe esimest korda 15 silma.
Krasnodari edunumbrid on 52:42. 6.34 veerandit mängida. Simmonsil ka nüüd kolmas viga.
52:40 Lokomotiv-Kuban juhtimas taas 12 punktiga.
Keedusele vilistatakse teine ebasportlik viga. 7.11 kolmandat veerandit mängida.
Kolme veaga on Kalevil juba Briscoe, Sten-Timmu Sokk, Dorbek ja Jõesaar. Seis 49:40. Subotic tabas kolmese.
49:37 Kaks punkti Krasnodarile juurde.
47:37 Vahe püsib kümme punkti, Briscoele vilistati just ründeviga.
45:35 Subotic avab teise poolaja skoori.
Teine poolaeg on algamas.
Kohtunik: Täiesti ebaausad viled!
Lokomotiv-Kuban võidab poolaja 45:33.
43:33 Elegar tabab vabavisked. Pall jääb samuti Venemaa klubile.
Keedus teenib 19,4 sekundit enne pausile minekut ebasportliku vea. Lokomotiv-Kuban juhtimas 41:33.
39:33 Kodumeeskond kuue silmaga ees. Minut poolajani jäänud.
34:29 Lokomotiv-Kuban viie punktiga juhtimas. 2.39 mängida.
Briscoe raske kolmene läheb mööda. Simmons teeb teisel pool Elegarile vea. 4.08 mängida.
Kalevi treener Kairys võtab kohtunike aadressil teravalt sõna. Tehnilist veel ei saa.
31:27 Briscoe vähendab Kalevi kaotusseisu.
31:25 Krasnodar vabavisete järel kuue punktiga juhtimas. 5.35 mängida. Martin Dorbekul kolm viga tehtud ja võetakse pingile.
29:25 Broekhoffi kolmene suurendab kodumeeskonna edu neljale silmale.
26:25 Jõesaar toob Kalevile kaks punkti.
7 minutit vaheajani. Lokomotiv-Kuban juhib 24:23.
23:23 Briscoe hoiab Kalevit vee peal.
23:21 Qvale tabab vabavisked.
21:21 Kulagin viigistas.
Kalev/Cramo võidab esimese veerandaja 21:19.
14:15 Kalev juhtimas. Van der Mars pani pealt. Esimest veerandit 1.15 mängida.
14:13 Valus vaheltlõige Krasnodarilt ja pall ülevalt alla pealt.
11:13 Elegar sekkus mängu ja tõi Krasnodarile kaks punkti vabavisetest, Jõesaare kolmene viis Kalevi juhtima.
10:10 Punkt-punkti mäng jätkub.
3.10 veerandit mängida. 8:8 seis.
6:8 Keedus viib Kalevi juhtima.
6:6 Qvale upitab palli korvi. Viik majas.
Mirkovici raske vise läheb mööda. 5 minutit avaveerandit mängida.
4:6 Vabaviskest tuleb Krasnodar lähemale.
3:6 Lacey tabab kahest vabaviskest ühe.
2:6 Keeduse kolmene.
2:3 Lokomotiv-Kubani skoori avab VTB detsembrikuu parim mängija Collins.