Kalev läks mängu 4:0 ja 7:4 juhtima, kuid pärast 11:11 viigiseisu dikteeris avaveerandit kodumeeskond, võites veerandi 23:18.

Teisel veerandajal sai Perm sisse 13-punktilise edu 39:26, millele Alar Varraku meeskond vastas 12:0 spurdiga - comeback lõppes minut enne poolajasignaali seisul 39:38. Vaheajale mindi Permi napil 41:40 juhtimisel.

Kolmas veerand kulges Kalevi taktikepi all, kes pääses juhtima 58:50. 42 sekundit enne veerandi lõppu lõppes Permi 6:0 vahespurt (56:58). Veerandi lõpusekundil tabas Erik Keedus kolmese, mis tagas viimaseks kümneks minutiks Eesti meistrile viiepunktilise edu 63:58.

Viimasel veerandil sai Kalev sisse 15-punktilise edu 80:65, mida hoiti sisuliselt lõpuni.

Kalevi parimana viskas Demonte Harper 29 punkti, Vitali Ljutitš toetas võitjaid 16, Rain Veideman 11 ja Mickell Gladness 10 punktiga. Permi tulemuslikum oli Ivan Neljubov 16 punkti ja 8 lauapalliga.

Kalev tabas viskeid väljakult 54-protsendilise kindlusega (32/59), Perm 41 protsendiga (26/68). Lauavõitluse võitis Kalev napilt 33:32. Eesti klubi tegi 11 vaheltlõiget (Perm 4), kuid tegi ka 12 pallikaotust (Perm 11).

Kalevi järgmine mäng on kolmapäeval kell 19 Tartus BC Tartu Ülikooli vastu. Teisipäeval, 18. oktoobril sõidetakse külla Peterburi Zeniidile.