9:0 spurdiga kohtumist alustanud Kalev valitses tervet mängu, kuid otsustav murrang suudeti teha alles lõpuveerandi alguses, mil kolme minutiga kasvatati vahe 18-punktiliseks. Kaugviskeid 52%-liselt (13/25) tabanud kalevlaste parimaks tõusis Mark Tollefsen 17 punktiga, Gegor Arbet lisas 14, Sten-Timmu Sokk 12 ning Vitali Ljutõtš ja Demonte Harper võrdselt 11 punkti. Mickell Gladness võttis 13 lauapalli ja viskas 5 punkti.

Enim pahandust tegi meile Ian Miller, kes viskas oma 20-st punktist 16 avapoolajal. Ousman Krubally panustas Astana kontosse 18 punkti.

Kalevlaste jaoks oli see üldse esimene võit Astana vastu, eelmised kaheksa mängu oli kaotatud. Kalev/Cramol on nüüd turniiritabelis 2 võitu ja 2 kaotust, mängu enam pidanud Astanal 2 võitu ja 3 kaotust.

Kalev pääses avaminutitega kiiresti 9:0 juhtima, kuid külalised vastasid kohe omapoolse 7:0 spurdiga ning esimene veerand lõppes kodumeeskonna 19:17 eduseisus. Teise veerandaja seitsmendaks minutiks kasvatas Kalev edu kümnele punktile (38:28), ent taas lasti külalistel 7:0 spurdiga järele tulla. Poolajavileks oli Kalevi eduseis 40:37.

Kolmas veerand jätkus kalevlaste juhtimisel, kuid suurt vahespurti teha ei õnnestunud. Otsustava neljandiku alguseks olid tablool edunumbrid 62:55. Kalev oli näidanud mängust 51%-list visketabavust (Astana 38%) ja võitnud lauavõitluse 28:24, ent 11 pallikaotust Astana kahe vastu ei lasknud vahet suuremaks kasvatada.

Neljas veerand algas Kalevi 11:0 spurdiga, mille käivitasid Tollefseni ja Arbeti kaugvisked ning vahe kärises 18-le silmale (73:55). Astana ei andnud veel alla, kuid ohtlikult lähedale neil enam jõuda ei õnnestunud.

Kohtumise lõpuks oli Kalevi visketabavus mängust 49% Astana 35% vastu, lauavõitlus meile 43:30, pallikaotused Kalevil 15 ja külalistel vaid 4. Kui Kalev tabas 25st kaugviskest 13 (52%), siis Astana 21-st vaid 2 (9%).