Kalev jäi avaveerandil 11-punktilisse kaotusseisu (9:20), kuid suutis neljandiku lõpuks vähendada kaotusnumbrid 21:26-le. Teisel veerandil jõudsid kalevlased kahel korral ka viigini, ent poolajavileks sai napi, 43:41 edu ikkagi Avtodor. Kolmanda veerandi lõpuks kasvas külaliste eduseis 67:60-le.

Otsustava neljandiku lõpuminuti eel jõudis Kalev veel korraks nelja punkti kaugusele (80:84), kuid koheselt tabas Jevgeni Kolesnikov kaugviske ja kalevlastele enam võimalust ei antud.

Üleplatsimees oli täna Branko Mirkovic, kes viskas 28 punkti ja jagas 11 resultatiivset söötu. Cedric Simmons lisas 15 ja Mickell Gladness 14 punkti. Avtodori resultatiivsemad olid Nicolas Minnerath 24, Kolesnikov 22 ja Branden Fraizer 16 silmaga.

Avtodor on liigas 6 võidu ja 12 kaotusega kümnes, Kalev 4 võidu ja 15 kaotusega kohe nende järel üheteistkümnes. Meeskondade tänavuse esimese omavahelise mängu võitis Venemaa klubi kodus 90:63.