Kalev asus avaveerandiga juhtima 29:25, võitis esimese poolaja 51:45 ja kasvatas kolmandal veerandil eduseisu korraks juba 22-le punktile (75:53). Külalised jõudsid kaks minutit enne lõppu veel üheksa punkti kaugusele, kuid Kalev mängu enam käest ei lasknud.

Kalevi eest tegi vägeva mängu Bojan Subotic, kes viskas 28 mänguminutiga 29 punkti ja võttis 10 lauapalli. Isaiah Briscoe lisas 18 ja Branko Mirkovic 17 silma, kaksikduubli teinud Thomas van der Mars 12 punkti ja 11 lauda.

Kalevlastel on nüüd turniiritabelis 18-st mängust viis võitu (12. koht), Jenisseil 15-st mängust neli võitu (13.). Hoolimata väiksest võitude arvust ei ole play-off koht Kalevil sugugi väga kaugele libisenud, sest seitsmendal kohal oleval Astanal on 16-st mängust 6 võitu ja kaheksandat kohta hoidval Permi Parmal 15-st mängust 5 võitu.