Mängu väga kehvasti alustanud Kalev jäi juba esimese kuue minutiga 0:12 kaotusseisu. Avaveerandi lõpuks olid tablool numbrid 10:18, poolajavileks kärises vahe juba 20-punktiliseks (32:52). Kolmanda veerandi lõpuks kaotas Kalev juba 27 punktiga ning edasine oli vaid lõppseisu vormistamine.

Kalevi resultatiivseim oli 29 punkti visanud Isaiah Briscoe, kes patustas samas ka kuue pallikaotusega. Kristjan Kangur kogus 10 punkti ja 5 lauapalli. Kalevi algkoosseisu meeste arvele kogunes täna seejuures kõigest 19 punkti, pingilt alustanud mängijad viskasid 66.

Võitjatel jõudis kuus meest kahekohalise punktisummani, neist resultatiivseim oli Petr Gubanov 20 silmaga. Kui Nižni Novgorod tabas kaugviskeid 58%-liselt (14/24), siis kalevlased vaid 23%-ga (5/21).

Kalevil on nüüd tabelis võit ja kuus kaotust, Nižni Novgorodil kaks võitu ja kolm kaotust.