Kalev/Cramo alustas kohtumist hästi ning esimene veerandaeg võideti 23:20. Poolajale mindi 37:37 viigiseisul.

Teist poolaega alustas selgelt teravamalt külalismeeskond. Kalev/Cramo pääses 44:37 juhtima ning pärast seda eduseisu enam ära ei antud. Viimasele veerandajale mindi vastu Cramo 10-punktilises eduseisus. Viimases vaatuses suutis Kalev/Cramo eduseisu hoida ning lõpuks vormistati 82:68 võit.

Suurepärase mängu tegi kalevlaste poolelt Ivan Almeida, kes viskas 36 punkti, võttis 9 lauapalli ja andis ühe resultatiivse söödu. Branko Mirkovic panustas võitu 11 punktiga.

Nižni Novgorodi eest oli resulatiivseim Vladimir Dragicevic, kes viskas 19 silma ja võttis 8 lauapalli.

Tegu oli Kalev/Cramo jaoks ühtlasi esimese võiduga Nižni Novgorodi üle. Kalev/Cramo kohtub 14. oktoobril võõrsil Moskva oblasti Himkiga.

ENNE MÄNGU:

Kui Kalevil on meeskonnas kuus leegionäri, siis vastastel viis. Kolm ameeriklast, Montenegrost pärit keskmängija Vladimir Dragicevic ja Rootsi kodakondne, USA taustaga Christopher Czerapowicz.