Kalev võitis täna avaveerandi 25:19, juhtis poolajavileks 50:46 ning läks viimasele neljandikule napis eduseisus 75:74. Kalevlased olid veel ees ka kaks ja pool minutit enne lõpusireeni, kuid siis tegid venelased vahespurdi ja hoidsid edu lõpuni. Viis sekundit enne sireeni oli kalevlastel seisul 95:98 kasutada veel rünnakuõigus, ent Branko Mirkovic ei suutnud viie sekundiga palli küljeaudist mängu panna!

Kalevi resultatiivsemad olid Mark Tollefsen ja Mirkovic 21 ning Cedric Simmons 18 punktiga. Kolme põhimeheta Tallinnasse tulnud Zeniidi poolel viskas Ryan Toolson, kes oli ka avamängus kõvasti pahandust teinud, koguni 37 punkti. Ekskalevlane Demonte Harper tõi 4 punkti, 4 lauapalli ja 3 resultatiivset söötu. Zeniit valitses täna lauavõitlust 46:34, kusjuures ründelaudu võtsid venelased lausa 23 (Kalev 6)!

Juba enne tänast põhiturniiril teise koha kindlustanud Zeniit lõpetas hooaja 21 võidu ja 3 kaotusega, Kalev/Cramo (5-19) jagab koos Minski Tsmokiga eelviimast ehk 11.-12. kohta.