Juba avaveerandil suure vahe sisse teinud külalised jätkasid head mängu ka ülejäänud veerandaegadel ning kruiisisid lõpuks enam kui 30-punktilise võiduni.

Võitjate parimana viskas Kevin Jones 15 punkti, kalevlaste ridades said Mickell Gladness ning Rain Veideman kirja 11 punkti.

Oma debüüdi uue meeskonna eest tegi ka värskelt Rakvere Tarvast Kalevisse siirdunud Timo Eichfuss, kes sai platsile kolmeks minutiks ning sai selle ajaga kirja ühe punkti.

Kahe kaotuse järel kümme kohtumist järjest võitnud Venemaa tippklubi jagab VTB Ühisliigas hetkel teist positsiooni. Kalev/Cramo on seevastu kaotanud järjepanu kaheksa mängu ning asub kahe võidu ja kümne kaotusega eelviimasel ehk 12. positsioonil.

Eelmisel hooajal võitis Lokomotiv Kuban mõlemad kohtumised Kalevi vastu - kodus 71:67 ja Tallinnas 89:71.