Kõik senised seitse omavahelist mängu kaotanud Kalev jäi Kalevi spordihallis avaveerandi lõpuks 21:28 kaotusseisu, kuid pääses poolajavileks juhtima 51:44. Kolmanda perioodi järel olid kalevlaste edunumbrid 72:66 ning põnevate lõpuminutitega kindlustati tähtis võit. Külalised jõudsid 42 sekundit enne sireeni Coty Clarke korvist veel kahe punkti kaugusele (89:91), ent Isaiah Briscoe tabas seejärel neli vabaviset.

Briscoe oligi Kalevi resultatiivseim 21 punktiga, neli kaugviset sisse visanud Gregor Arbet ja Branko Mirkovic lisasid võrdselt 12 silma. Kahekohalise punktisummani jõudsid ka Thomas van der Mars, kes viskas 11, ja Bojan Subotic, kes tõi 10 silma. Kristjan Kangur panustas võitu 9 punkti ja 9 lauapalli.

Kalevil on nüüd tabelis 6 võitu ja 13 kaotust, mis annab 13 meeskonna konkurentsis 11. koha. Kaheksandal ehk viimasel play-offi pääsemise kohal asuval Minski Tsmokil on 6 võitu ja 11 kaotust. (Tabeliseis).